צמיד מוכן לשיבוץ

“It needs a woman’s touch”

עיצוב תכשיטי יהלומים

מעוניינים לשבץ יהלומים בתכשיט מעוצב שיקלע לטעם שלכם?

יש המאמינים שעיצוב תכשיט היא משימה מאתגרת הדורשת כשרון רב ויצירתיות, אך למעשה זו יכולה להיות חוויה קלה ומהנה וכל אחד יכול לרכוש תכשיט יהלומים שיבטא את ה-טאץ׳ האישי שלך. אנחנו ב”ויסברג יהלומים” מזמינים אתכם לממש את הרעיונות שלכם ולעצב ולרכוש תכשיטי יהלומים באיכות הגבוהה ביותר.

לנהוג בעצמך!

עיצוב תכשיט זה כמו לנהוג בפעם הראשונה, מקבלים את ההגה לידיים, ואנחנו לצדכם, מכווינים אתכם ולעיתים גם לוחצים על הבְּרֶקְס. אתם תספרו לנו מה הייתם רוצים ווביחד נעצב את החלום למציאות.

שיבוץ יהלומים

ב”ויסברג יהלומים” תוכלו למצוא מגוון תכשיטים לשיבוץ ממיטב מעצבי התכשיטים המובילים באירופה. זו הדרך לשלב בין תכשיט אופנתי על פי טעמכם ולחסוך אלפי שקלים.

העניקו חיים חדשים לתכשיטים ישנים

חידוש ועיצוב תכשיטי יהלומים

עיצוב תכשיטים היא מלאכה מרגשת, וחידוש או עיצוב מחודש של תכשיטים ישנים מסעירה לא פחות, בעיקר כשהתכשיט המדובר טומן בחובו היסטוריה משפחתית והינו בעל ערך סנטימנטלי לבעליו. לתכשיטים אלה ניתן להעניק עיצוב מחודש, בסגנון וינטג׳י, שנהנה מפופולריות בשנים האחרונות ומחזיר לתכשיטים נושנים את הזוהר האבוד.

קיבלתם בירושה תכשיט יהלומים יוקרתי או אולי טבעת אירוסין שעברה במשפחה? אתם מוזמנים להביא את התכשיט לפגישת התייעצות, בה נוכל להציע לכם דרכים לחידוש ורענון. בעבודתנו נחשוף בפניכם את יופיו המקורי של התכשיט, שאולי דהה עם השנים.

מעוניינים לשמור על תכשיטי היהלומים שלכם מנצנצים לנצח? לחצו כאן כדי למוד איך לנקות אותם.

יהלומים טבעיים

מחפשים תחום השקעה נוצץ? אנו מזמינים אתכם ללמוד על עולם ההשקעות ביהלומים ולגלות האם וכיצד כדאי להשקיע בהם.

ייעוץ להשקעה ביהלומים

אפשרות השקעה ביהלומים אינה שמורה רק לבעלי ידע קודם בתחום והיא פתוחה בפני כל מי שמחפש אחר השקעה משתלמת. אנחנו ב”ויסברג יהלומים” נשמח לחלוק אתכם מהידע שלנו, להעניק לכם כלים ולייעץ אודות ההשקעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם לאורך שנים.

לחצו כאן כדי ללמוד על ערכם של יהלומים טבעיים.

לחצו כאן כדי לקבל מאיתנו טיפים לקנייה חכמה של יהלומים.

לחצו כאן כדי לענות על השאלה “מדוע כדאי להשקיע ביהלומים?”

יצירת קשר

נשמח לסייע לכם בכל עניין. אנא מלאו את הטופס ונדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות.