אודות "וייסברג יהלומים"

About Us

מי אנחנו Weissberg Diamond

שלום, שמי מאירה ויסברג ואני הבעלים של Weissberg Diamonds.
במקצועי והכשרתי אני יהלומנית, תכשיטנית ומתמחה במסחר ביהלומים איכותיים. את ניסיוני במקצוע צברתי במהלך 25 שנים של עיסוק ביהלומים ובתחומי הענף המגוונים. בעלת הסמכה מקצועית לגמולוגיה (מדע אבני החן),  אני מעצבת ומייצרת תכשיטים בהתאמה אישית ויוקרתית. אני יודעת להוביל אותך אל היהלום המושלם בשבילך בתכשיט שעליו חלמת; זה שינצוץ לנצח וילווה אותך ואת הדורות הבאים.
אני חברת הנהלה בבורסת היהלומים הישראלית ומכהנת  כבוררת במחלקה המשפטית של בורסת היהלומים.
ןייסברג יהלומים הוא עסק שחי ונושם תכשיטנות למעלה מ 25 שנה. הידע והניסיון שצברתי עם השנים הביאו את  Weissberg Diamonds לשם שמייצג איכות  ויוקרה בתחום היהלומים.
אנחנו מקפידים על עיצוב מקורי וייצור בלעדי. 
היחס האישי, לצד האיכות והמקצוענות הבלתי מתפשרת, הם שהקנו לנו את  המוניטין בזכותו אנו נהנים מקהל לקוחות אנין טעם ונאמן לאורך זמן.

נגן וידאו

החזון שלנו

אנו מלווים את לקוחותינו בתקופות היפות והמרגשות  של חייהם: ציוני דרך אישיים, אירועים זוגיים ומשפחתיים, שמחות ורגעים של אושר. 

אנחנו מאמינים  שמקצוענות והגינות  היא דרך החיים והמפתח להצלחה, 

המוטו שלנו הוא שביעות הרצון של הלקוח תוך שמירה על ערכי האיכות, האמינות, השקיפות והשרות לאורך כל הדרך. 

כמי שמגיעים מעולם היהלומים והתכשיטנות ומעודכנים בכל החידושים, אנו נספק לך כל תכשיט שילווה אותך לדורות.

התכשיט שנכין יחד הוא תכשיט לדורות.

הבסיס להצלחת  החברה הוא אהבה: אהבה ליופי, לאיכות, לדמיון וליצירתיות, ובעיקר הרצון להעניק, לרגש ולחדש, כל יום מחדש.

ההתמחות שלנו

וייסברג יהלומים הוא עסק שחי ונושם תכשיטנות למעלה מ 25 שנה. הידע והניסיון שצברנו עם השנים הביאו את  Weissberg Diamonds לשם שמייצג איכות  ויוקרה בתחום היהלומים ועיצוב תכשיטים .

Weissberg Diamonds מתגאים בעיצובים יצירתיים ויחידים במינם, כמו כן מגוון העיצובים וטכניקות היצור מאפשרים לנו להעניק לכל לקוח את התכשיט הקרוב לליבו.

בכל הנוגע ליהלומים, אנו מקפידים על סטנדרט איכות היהלומים הגבוהה ביותר. כל תכשיט מלווה בתעודה גמולוגית המעידה על טיבו ואיכותו הגבוהה של המוצר.

אנו מבקרים כדרך קבע בתערוכות התכשיטים והיהלומים הנחשבים בעולם, ומתעדכנים בעיצובים ובאופנות העכשוויות ושואבים השראה מהעיצובים היוקרתיים. 

היחס האישי, לצד האיכות והמקצוענות הבלתי מתפשרת, הם שהקנו לנו מוניטין בזכותו אנו נהנים  מקהל לקוחות ותיק, נאמן לאורך שנים ואנין טעם.

אנחנו מאמינים שתכשיט טוב הוא כזה שמשדרג את מה שאנחנו לובשים. רכישה נכונה של תכשיט איכותי תייפה את המראה שלך, תעשיר אותו ותעניק את המגע הסופי למראה זוהר ויפה. 

תכשיט קלאסי מתאים לכל אירוע וליומיום , בין אם זה זוג עגילי יהלומים  צמודים לאוזן או צמיד טניס משובץ יהלומים איכותיים. 

תכשיט קל משקל יכול לשמש אותך בבטחה כך שאת לא צריכה להסירו והוא מעניק לך מראה אישי וייחודי, ומאפשר לך להסתובב אתו כל היום ובכל מקום.

כאשר מדובר בתכשיטים יוקרתיים, אין צורך להגזים, ניתן להבחין מיד באיכותם. החשוב הוא להרגיש בנוח עם התכשיטים אותם אנו עונדים.

תכשיטים קלאסיים, תמיד יהיו אופנתיים , הם נוחים ומאפשרים לנו להרגיש זוהרות לאורך כל היום.

לצורך כך אנחנו יחד אתך נחשוב היטב מה מתאים ונוח לך ובמיוחד מה מהפריטים יהיו שימושיים לך. יחד נעשה רכישה חכמה .  

מה לקוחות מספרים?

Absolutely Stunning!!
Meira We just got the earrings and they are absolutely stunning!! Thank you so much for taking care of us💖⭐️🥂 We are very happy
שם הממליץ
Fantastic
Fantastic Thank you
שם הממליץ
Beautiful
Beautiful Thank you Dearest Meira – George
שם הממליץ
מסנוורת ביופיה!
מאירושששש היום חזרתי לביהס אחרי שלושה חודשים שלא הייתי. ממש שמחה גדולה. כולם אמרו שהטבעת משהו משהו. מסנוורת ביופיה 😁😊 הצליח לנו 💕💕💕 תודה רבה רבה על הכל❣ את בהחלט הייתי חלק ענק מההנאה שלי וההצלחה עמית 😄
שם הממליץ
Beautiful!!!
Beautiful!! You are soooo kind, very blessed to come to know you. Can’t wait to meet you in person. M xxx
שם הממליץ
הפתעה גמורה ומטורפת
מאירה היקרה אני בשוק דורון נתן לי כעת טבעת יפיפיה ומושלמת הדבר הכי יפה שראיתי וקבלתי בימי חיי כל כך תודה לך לא ידעתי כלום הפתעה גמורה ומטורפת יעל
שם הממליץ